Fenomengram üyelikleri tamamen ücretsizdir. Size parayla üyelik satmaya çalışan kişilere itibar etmeyiniz. Eğer üye değilseniz, buraya tıklayarak üye olabilirsiniz.

Türkiye'nin 1 Numaralı Sosyal Medya Paneli

Biz Kimiz?

Fenomengram olarak sizlere sosyal medya konusunda 3 yıldır kesintisiz hizmet sunuyoruz. Sitemiz üzerinden Instagram, Facebook, Youtube, Twitter, Tiktok v.b. sosyal medya platformlarında yükselişe geçmek için hizmet satın alabilirsiniz. Site üyeliklerimiz tamamen ücretsizdir. Hemen ücretsiz üye olarak kaliteli hizmetin keyfini çıkarabilirsiniz.

Hizmetlerimiz

Instagram Takipçi Hizmetleri, İnstagram Beğeni Hizmetleri, Aylık Otomatik İnstagram Beğeni Paketleri, İnstagram Gönderi Yorum Hizmetleri, Youtube Garantili İzlenme, Abone Hizmetleri ve dahası...

Size Nasıl Güvenbiliriz?

Sitemiz 7/24 SSL Sertifikası ile korunmaktadır. Fenomengram sizden izinsiz kesinlikle bilgilerinizi kullanmaz, 3. taraflarla paylaşmaz. Fenomengram üyeliklerinde kesinlikle İnstagram şifreniz istenmemektedir. Sizden İnstagram şifrenizi isteyerek bedava hizmet sunacağını belirten kişilere kesinlikle güvenmeyiniz.

Destek

Bizimle iletişim kurmak çok kolay, sipariş ile ilgili problemlerinizi sitemizdeki destek kısmından bizlere iletebilirsiniz. Lütfen destek kısmı ile iletişime geçerken problem oluşan sipariş numaranızı belirtiniz aksi takdirde cevap almanız gecikebilir. Ayrıca 05468127470 Whatsapp destek hattımızla kolayca iletişime geçebilirsiniz.

Ayrıcalıklar

Fenomengram olarak bizimle çalışan binlerce müşterimize gururla hizmet vermekteyiz. Sizler için sitemizi sürekli güncel tutuyoruz. Bizi takipte kalarak yeni ve kaliteli hizmetlerimizden haberdar olabilir, hediye bonus imkanlarımızdan faydalanabilirsiniz.